Sveiki atvykę!

Susisiekite: info@sportuokstilingai.lt

Apie mus

Jau kurį laiką galvoje kirbėjo mintis, kad noriu turėti savo verslą. Buvo įdomu, kaip tai vyksta, nuo ko pradėti, ką daryti. Sunkiausia buvo atrasti TĄ idėja. Idėjų buvo ne viena, tik nei viena neišsirutuliojo į kažką daugiau. Kaip gimė mintis apie sportinius aksesuarus? Istorija tokia..

Galėčiau pavadinti save bėgike. Man patinka bėgti. Savaitgalio rytais šiltą vasarą, kai visi dar miega, žiemos vakarais, kai visur tamsu.. O labiausiai man patinka masiniai bėgimai, varžybos. Tas jaudulys prieš startą, tas jausmas, kai atiduodi paskutines jėgas prieš finišą, finišo linija, medalis.. Nepakartojama! Tokias geras emocijas
ir prisiminimus norisi išsaugoti kuo ilgiau. Man norėjosi turėti šalia savęs kažkokį simbolį, kuris primintų kiekvieną oficialų bėgimą. Taip, medaliai gražūs, bet juos nešiotis būtų mažų mažiausiai keista :) Kilo mintis apie apyrankę, kažką panašaus į populiarius trollbeads, tik vietoj karoliuko turėjo būti bėgimo simbolis, norėjau, kad tai būtų pakabukas – bėgimo batelis. Deja, įsigyti nepavyko. Lietuvoje neradau nieko, kas man patiktų, siunčiausi iš užsieno – siuntinys pakeliui dingo. Du kartus. Taip kilo idėja (beje, ši idėja kilo mano vyro galvoje) pardavinėti sportinius aksesuarus, nes turbūt ne man vienai norisi turėti šalia savęs simbolį, kuris primintų apie sportinius pasiekimus, suteiktų motyvacijos išeiti pasportuoti, ar parodytų aplinkiniams, kad sportas man nesvetimas. Galbūt kažkas nori pradžiuginti savo draugą ar šeimos narį, padovanodamas jam su sportu susijusį aksesuarą. Tai gali būti grandinėlė ar odinis dirželis ant kaklo su bėgimo bateliu, apyrankė su futbolo kamuolio pakabuku, auskarai su sporto salės simboliais ir t.t.. Jei nepatinka papuošalai, raktų pakabukas bus kaip tik jums.

Visos teisės saugomos © 2016 SportuokStilingai.lt